![ec04c2d-fnaxpo9xoaekory](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/ec04c2d-fnaxpo9xoaekory-640x359.jpg)
Сім медалей за перший день. Українці показують чудові результати на Паралімпіаді-2022, яка 4 березня розпочалася у Пекіні. Серед них є і наш спортсмен з Тернопільщини, заслужений майстер спорту України, студент факультету фізичного виховання ТНПУ Тарас Радь. Він завоював срібну медаль на дистанції 6 км.
Після першого змагального дня Україна на першому місці в медальному заліку.
Пишаємося нашими спортсменами!