![417496463_806859244794535_2428753643142983106_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/417496463_806859244794535_2428753643142983106_n-640x798.jpg)
Спортсмен з Тернопільщини Андріїшин Андрій завоював срібло у лижних перегонах на Дефлімпійських іграх.
На змаганнях з лижних перегонів вільним стилем українці зайняли весь п’єдестал: «золото» здобув представник Сумщини Денисенко Руслан, «срібло» – спортсмен з Тернопільщини Андріїшин Андрій та «бронзу» – Мажаєв Дмитро, теж лижник зі Сумщини.
Дефлімпійські ігри – це змагання найвищого рівня для людей, які мають вади слуху.