додому суспільство Сьогодні в світі відзначають День рідної мови

Сьогодні в світі відзначають День рідної мови

395

Сьогодні в світі відзначають День рідної мови. "Звучи, рідна мово, на рідній землі!" -захід з такою назвою сьогодні організували в єдиному в Україні навчальному закладі для дівчат – колегіумі-інтернаті "Знамення", що знаходиться в Марійському духовному центрі Зарваниця.

"Спочатку було слово" – так йдеться в Святому письмі. Для кожного воно справді завжди спочатку. Немає народу байдужого до рідної мови, до своєї землі, тієї, на якій народився й живе. Немає в жодній мові й нерідних слів: батьківська хата, материнська мова, рідна земля – словосполучення, що несуть у собі надзвичайний заряд, кажуть вихованки Колегіуму-інтернату "Знамення" в Зарваниці.

В колегіумі-інтернаті "Знамення" в Зарваниці  особливо шанують українські звичаї, тут дівчат виховують в християнських національних традиціях, в пошані до рідної мови.

– Усіх дівчат, які бажають закінчити свій шкільний шлях у Зарваниці, які бажають досконало вивчити українську мову, поглибити знання з іноземної мови, будуть мати можливість відвідувати школи-пертнери в Польщі, Словаччині, Відні, запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться 5 квітня, початок о 10 годині, – говорить директор обласного комунального закладу Тернопільської обласної ради "Колегіум-інтернат "Знамення" в Зарваниці Анна Зварич.