додому суспільство Сьогодні у Тернополі поховали журналіста Володимира Кузика

Сьогодні у Тернополі поховали журналіста Володимира Кузика

691

Сьогодні у Тернополі попрощалися з відомим тернопільськи журналістом Володимиром Кузиком. На 41 році життя його зупинила тяжка хвороба. Володя працював кілька років у відділі новин і інформації телекомпанії TV-4, також у друкованих і інтернет-виданнях. Він завжди був у вирі подій, на передовій. Його цікавили найскладніші для розкриття теми. Товариський, добрий, людяний – таким його запам'ятаємо. 4 січня, повернувшись з реанімації додому і зібравшись з останніми силами, Володя у соцмережі попрощався із друзями. "Життя прекрасне. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити чи сказати сьогодні, цінуйте кожну мить, бо час невблаганний. Люблю вас всіх! Володимир Кузик." Це було йогго останнє звернення до друзів.

Упродовж останнього року Володимир Кузик боровся з важкою хворобою, яка врешті зуміла зупинити його серце. Сумна звістка прийшла до його сім'ї, родини, друзів, колег-журналістів вранці 26 січня. Володимира усі знали як високопрофесійного фахівця у роботі та щирого і надійного друга в житті. Попрощатися із ним сьогодні прийшло чимало людей, які поважали та любили Володимира Кузика.

Ірина Белякова, журналіст: "Слів бракує, навіть не зважаючи на те, що ми філологи, журналісти. Це біда, це горе, це не для гарного слівця, це горе величезне для всіх нас, для всієї журналістської сіпльноти. Ми з Володьою починали разом в газеті РІА + коли тільки вона робила перші кроки на Тернопільщині. Нам всім його дуже бракуватиме. Він був дуже надійним другом, він був прекрасною людиною, з ним було нічого не страшно в цьому житті, зараз ми всі осиротіли".

Тетяна Тарасенко, журналіст: "Я собі не могла уявити, що його нема серед нас. Він був дуже спокійний і дуже врівноважений. З ним було надзвичайно цікаво працювати, по-перше, він ніколи не підвів, це дуже важливо. Він щось обіцяв зробити, то зробив. Він працював в газеті, ми на радіо, ми були один колектив фактично, він нам допомагав і матеріали робити і ділився завжди якось так по доброму, от, він справді був другом".

Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії "TV-4": "Він завжди був відкритий, доступний. Якщо ти хочеш щось знати, порадитися, Володя ніколи не забуде, він завжди дасть відповідь вичерпну, він постарається, розіб'ється, щоб тобі і кожному допомогти, отаким був Володя. З почуттям гумору у Володі все було добре. Він вмів пожартувати в першу чергу над собою. Смішні, як ми кажем, прикольні стендапи, тобто коли людина в кадрі, в нього були. Дружній, надійний, безмежно добрий, великий світлий чоловік. Світла тобі пам'ять Володічка".

Володимиру Кузику був всього сорок один рік. Колектив "TV-4" висловлює співчуття рідним і усім, хто знав і завжди пам'ятатиме цю світлу людину.

Марія Кузик, мама Володимира Кузика: "Дорогі журналісти. Я щиро дякую вам за його підтримку, за вашу доброту до нього, що ви так до нього відноситесь. Я знаю, що він любив вас і ви його любили. Він дуже любив свою роботу і знав, він кожного підтримував, кожного послухав і він дуже пишався, що він працює з вами".