Головна Головні Сьогодні 10 інспекторів ДАІ повернулося зі Сходу країни на відпочинок

Сьогодні 10 інспекторів ДАІ повернулося зі Сходу країни на відпочинок

501

Петро Порошенко припинив перемир'я. Антитерористичну операцію на Сході країни відновили. Вночі, з 30 червня на 1 липня, на сайті Адміністрації Президента з'явилося звернення до українців. Цитую: "Протягом десяти діб ми продемонстрували Донбасу, Україні, всьому світові свою відданість мирному способу врегулювання спровокованого ззовні конфлікту," – звертається Петро Порошенко. Президент також заявив, що наші військові і правоохоронці відновлюють наступальні операції: "Захист територіальної цілісності України, безпеки й життя мирних громадян потребує не лише оборонних, але й наступальних дій проти терористів-бойовиків. Збройні Сили, Національна гвардія, Державна прикордонна служба, Служба безпеки отримали відповідні накази. В реалізації поставлених сьогодні завдань із захисту територіальної цілісності вони більше не обмежені режимом припинення вогню." У зоні проведення Антитерористичної операції службу несуть чимало військових та міліціонерів з Тернопільщини. Сьогодні 10 інспекторів ДАІ повернулося зі Сходу країни на  відпочинок.

Щирими словами, посмішками, нагородами і оплесками зустріли героїв колеги з обласного управління ДАІ. 10 добровольців місяць тому відправилися захищати країну від терористів. Службу проходили у Донецькій та Харківській областях. Відрядження було нелегким. Працювати правоохоронцям доводилося в складних умовах. Про свої завдання під час Антитерористичної операції розповідають небагатослівно.

– Задачі, які були: колона або йшла за нами, або ми йшли в колоні. Колони йшли на відпрацювання у населені пункти, були відпрацювання. Ми забезпечували їхні тили і прикриття, коли вони працювали, – розповідає старший інспектор відділу організації роботи ДПС УДАІ в Тернопільській області Василь Сенюк.

Війна є війною, про які умови служби можна розповідати, кажуть учасники антитерористичної операції з Тернопільщини. Та все ж щиро дякують мешанцям області за підтримку і допомогу.

– Хочу подякувати громаді, яка нас підтримувала. Протягом 15 днів, коли ми там були, то привезли нам продукти. Громадяни нашої області допомогли нам з продуктами. Правда, привезли дуже багато. Ми їх роздавали солдатам внутрішніх військ, бо солдат є солдатом і завжди хочеться їсти, – каже Василь Сенюк.

За те, що ризикують життям, з честю і гідністю дотримуючись присяги і захищаючи Батьківщину, за відвагу і сміливість тернопільських інспекторів нагородило відзнаками керівництво обласної міліції. Зараз відбувається ротація правоохоронців на Сході країни. Вже незабаром міліціонери знову відправляться в зону АТО.

– На сьогоднішній день проходить ротація. Буквально через два дні виїжджає 50 співробітників міліції Тернопільського гарнізону для забезпечення охорони громадського порядку  безпосередньо під місто Ізюм. А цих десять працівників повернулось, дякувати Богу живі і здорові. Вони добровільно погодилися були брати участь в АТО. Усім колективом ми їх місяць тому проводжали і цим колективом знову зустріли тут, – говорить начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук.

Бойовий дух учасників Антитерористичної операції високий, кажуть інспектори ДАІ. А от чи поїдуть знову на Схід, відповідають без роздумувань.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here