додому Головні Сьогодні попрощалися з Богданом Гаврилишином

Сьогодні попрощалися з Богданом Гаврилишином

635

Сьогодні попрощалися із Богданом Гаврилишиним. Видатний українсько-канадсько-швейцарський економіст, професор, благодійник та громадський діяч, уродженець Тернопілля, Богдан Дмитрович Гаврилишин помер 24 жовтня і ця звістка засмутила тисячі людей по всьому світу.

Видатний українець, який 19 жовтня встиг відзначити своє дев’яносторіччя, був членом Римського клубу, Світової академії мистецтва та науки, Міжнародної академії менеджменту, почесним доктором у 7 університетах Канади та України, консультував держави і міжнародні компанії, модерував і очолював численні міжнародні наукові конференції та семінари у 89 країнах світу, був засновником міжнародного форуму в Давосі. Був меценатом та чималу увагу приділяв спілкуванню із молоддю.

Усі охочі сьогодні змогли попрощатися із Богданом Дмитровичом у Києві, спершу в Міжнародному інституті менеджменту, а пообіді в Українській греко-католицькій церкві святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі. Сумуємо разом із усіма. У 2014 році Богдан Гаврилишин спілкувався із студентами у Тернополі і тоді з ним спілкувалась і наша знімальна група. Богдан Гаврилишин розповів про те, як може молодь, реалізовуючи власні мрії, збудувати успішну Україну. Давайте пригадаємо, бо те інтерв’ю, вважаємо і досі актуальним.

попередня статтяРік Божого Милосердя – тема “Межі правди” 1 листопада о 20:00
наступна стаття10 цікавих фактів про Хелловін