додому АТО Сьогодні на Тернопільщині День жалоби за загиблим в АТО Володимиром Марусичем

Сьогодні на Тернопільщині День жалоби за загиблим в АТО Володимиром Марусичем

602

index

Сьогодні Тернопільщина прощається зі ще одним героєм. У селі Солоне Заліщицького району поховали бійця 24-ої окремої механізованої бригади Володимира Марусича. 17 листопада чоловікові мало б виповнитись 36 років, проте до річниці він не дожив менше двох тижнів. 6 листопада Володимир Марусич загинув у Лисичанському районі на Луганщині під час обстрілу блокпоста російськими градами.

В ряди Збройних сил України Володимира призвали після закінчення художнього училища, повідомляє сайт Заліщицької райдержадміністрації, службу проходив у танкових військах на Чернігівщині. У 2003-му році знову пішов у військо на службу за контрактом. У серпні цього року був призваний через третю хвилю мобілізації і після підготовки на полігоні у Львівській області вирушив на фронт. Володимир Марусич був членом ГО «Самооборона Заліщицького району», чатовим 4-ї чоти. Одруженим не був.22

“Він у важкий час для долі країни він обрав свій шлях, з якого не міг повернути на манівці… Неоголошена війна забрала життя ще одного патріота і вірного сина України, який загинув, захищаючи нашу незалежність, рідну землю та Україну від проросійських найманців” – йдеться на сайті.