додому Головні Газ для населення подорожчав майже у 3,5 рази

Газ для населення подорожчав майже у 3,5 рази

781

Комунальні послуги для українців знову дорожчають. Сьогодні мінімальний тариф на газ для населення підвищили майже в 3,5 рази. Відповідне рішення сьогодні на засіданні прийняла Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, повідомляє “Інтерфакс-Україна”. Нові ціни почнуть діяти із 1 квітня цього року. Українцям пропонують зимові та літні тарифи.

Українці, які використовують газ для обігріву помешкання і приготування їжі, платитимуть за сезонними тарифами: з 1 жовтня до 30 квітня діє зимовий, з 1 травня до 30 вересня літній. Якщо в опалювальний період використовуєте в місяць не більше 200 кубів газу, то ціна за один кубометр 3 гривні 60 копійок. Використання газу понад цю норму дорожче вдвічі – 7 гривень і майже 19 копійок.

Літній тариф не залежить від обсягу використання і становить теж 7 гривень 19 копійок за один кубометр. Такий тариф буде і для людей, які користуються централізованим опаленням, а газом лише розігрівають їжу, незалежно від пори року.

Із 1 квітня цього року також підвищують вартість газу для підприємств теплокомуненерго, які виробляють тепло для населення, в 2,2 рази –до 2934 грн за тисячу кубометрів палива.

 

01 02