додому Новини Сніг з дощем обіцяють цього тижня синоптики

Сніг з дощем обіцяють цього тижня синоптики

586

snig_doschМихайло приїде на білому коні. Сніг з дощем обіцяють цього тижня синоптики. Погода буде поступово погіршуватися і в середині тижня метеорологи прогнозують сильні опади. Наприкінці тижня стовпчики термометрів опустяться нижче нуля.

Уже завтра, 19 листопада, синоптики обіцяють дощ і мокрий сніг, вночі та вранці – туман, а вдень поривчастий вітер. Температура повітря коливатиметься впродовж доби від нуля до п’яти градусів тепла. Погіршення погоди чекають з четверга.

– Характер погоди погіршиться. Будуть опади, місцями сильні вже з більш зимовими явищами погоди. Опади спостерігатимуться у вигляді дощу, мокрого снігу, а в подальшому з переходом у сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах убде ожеледиця. Температурні показники 20 листопада впродовж доби ми очікуємо від 2 морозу до 3 тепла. В подальшому температури повітря будуть більше знижуватися, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

До кінця тижня опади поступово припиняться. На вихідні вночі стовпчики термометрів опустяться до -5 а денні не піднімуться вище 0. Нижчою буде і вологість повітря.

– Коли в нас повітряні маси, вітри з Чорного моря, то на території нашої області практично завжди спостерігається не дуже добра видимість, в окремі години вона погіршується до критеріїв небезпечного явища, тобто спостерігаються тумани. В інші години видимість коливається від 500 до 1000 метрів і це зумовлює і високу вологість в повітрі. Як тільки вітер змінить напрямок, то погода зміниться і тої вологості вже не буде, – каже Оксана Софінська.