![vlcsnap-2017-08-31-19h12m55s716](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2017/08/vlcsnap-2017-08-31-19h12m55s716.jpg)
Проблема сміття – одна із актуальних в Україні. Стихійні сміттєзвалища, мала кількість сміттєсортувальних ліній, сміттєпереробних заводів загострює ситуацію. Екологи б’ють на сполох, твердих побутових відходів стає більше і це завдає чималої шкоди довкіллю. Сміття – не проблема, переконана міська влада Почаєва, якщо до її вирішення застосувати цивілізовані методи. У Почаєві побувала наша знімальна група.