додому культура Словацько-український фільм про контрабандистів “Межа” показали у Тернополі

Словацько-український фільм про контрабандистів “Межа” показали у Тернополі

1763

Допрем’єрний показ словацько-українського фільму “Межа” відбувся у Тернополі. На захід приїхала виконавиця однієї із ролей, українська акторка Римма Зюбіна та продюсер “Межі” Андрій Єрмак. Фільм заснований на реальних подіях, у ньому йдеться про нелегке життя у прикордонній зоні. З 16 листопада фільм показуватимуть у кінотеатрах України.

Перед допрем’єрним показом фільму “Межа” у журналістів була можливість поспілкуватися з тими, хто його створював. Римма Зюбіна, яка зіграла у стрічці, розповіла про цікаві момени, які виникали під час зйомок, а продюсер Андрій Єрмак – про співпрацю зі словаками та завоювання кубку “Кришталевий глобус” за найкращу режисерську роботу. Цей приз фільм отримав на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Акценти”. Римма Зюбіна та Андрій Єрмак, фільм “Межа”, 10.11.2017

– Я приїхала в День свого народження. Спочатку ми зняли величезний епізод “Сватання”. Потім мені винесли красивий-красивий торт. На ньому було написано “Всього найкращого, Риммо.” А закінчилося це тим епізодом, де мій чоловік, хлебнувши зайвого, пинає мене всю дорогу, б’є, – розказує українська акторка, героїня фільму “Межа” Римма Зюбіна.

– Ця картина, можу сказати, що це вдала спроба зробити фільм у копродукції. Склалися не тільки фінанси, але картина й знімалася в Україні, Словаччині. Акторський склад – дійсно усі зірки. Римма і Стас Баклан з української сторони та багато інших. Уся знімальна група була складена 50 на 50 між словаками та українцями, – говорить продюсер фільму “Межа” Андрій Єрмак.

“Межа” знімалася у Словаччині, Чехії та Україні. Герої – сім”ї, у яких чоловіки контрабандисти. Сюжет насичений різними епізодами. У ньому переплітається любов і ненависть, зрада і вірна дружба, весілля, похорон, вбивство і навпаки міцні сімейні стосунки.

Кінець фільму – наче незавершений. Організатори запевняють, висновок глядачі повинні зробити самі. Головна мета – визначити для себе, де ця межа, яку не можна переступити. Наразі проходять допрем’єрні показаки стрічки. З 16 листопада “Межу” транслюватимуть у кінотеатрах України .