додому суспільство “Скажи наркотикам “Ні” – обери здоров”я” – акція під такою назвою стартувала...

“Скажи наркотикам “Ні” – обери здоров”я” – акція під такою назвою стартувала на Тернопільщині

500

"Скажи наркотикам "Ні" – обери здоров'я" – акція під такою назвою стартувала на Тернопільщині. 6 квітня в Тернопільському академічному драмтеатрі імені Тараса Шевченка організують благодійну виставку-аукціон та концерт за участю тернопільських колективів. Об 11 годині у холі драмтеатру охочі тернополяни зможуть долучитись до аукціону, перерахувавши благодійний внесок на рахунок організації "Християнський центр милосердя", який допомогає наркозалежним. Цікаво, що серед картин тернопільських художників на виставці презентуватимуть і 5 робіт наркозалежних людей.

Сьогодні на Тернопільщині офіційно зареєстровано понад 2 тисячі наркозалежних, розповідають правоохоронці. Неофіційно, їх вдвічі більше. Проблема залежності та поширення наркотиків нині активно розповсюджуються серед молоді. Найболючіше, кажуть міліціянти, вживання синтетичних наркотиків, тобто амфітамінів, транквілізаторів, серед учнів.

– Є багато молодих людей, які просто балуються накотиками, вони тільки починають їх пробувати, і багато, є таких, які наркотики беруть саме синтетичні. І вони десь на дискотеках, в клубах, інших заходах пробують оцей синтетичний наркотик, – розповідає начальник сектору зв'язків із громадськістю УМВС України в Тернопільській області Петро Колісник.

Аби молоді люди знали більше про шкідливу, небезпечу дію накотиків, обласне управління міліції спільно з обласним управлінням сім'ї, молоді та благодійною організацією "Християнський центр милосердя" організували акцію"Скажи "НІ" наркотикам, обери здоров"я". Почали захід з виготовлення та розповсюдження брошурок, у яких детальна інформація про те, що відбувається з наркозалежними людьми. Окрім цього, 6 квітня об 11 годині в Тернопільському академічному драмтеатрі організують благодійну виставку-аукціон та концерт за участі тернопільських колективів. На виставці представлять понад 30 картин на різну тематику.

– Одна з таких картин намальована наркозалежною людиною, гляньте яке відношення негативне до алкоголю, до наркотиків, до тютюнопаління і до інших негативнихявищ, – каже Петро Колісник.

Тернополяни можуть долучитись до аукціону, перерахувавши благодійний внесок на рахунок організації "Християнський центр милосердя", який допомогає наркозалежним. За отримані гроші планують купити ліки для наркозалежних людей, які хворіють на СНІД та туберкульоз.