додому надзвичайне Штормове попередження через грози оголосили синоптики на вихідні

Штормове попередження через грози оголосили синоптики на вихідні

298

Штормове попередження через грози вночі місцями, а вдень по всій території області подекуди з градом оголосили синоптики і на суботу, 8 червня.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру: "В найближчі дні погода на Тернопільщині нічим не відрізнятиметься від тої, яку ми спостерігаємо зараз. Очікуються короткочасні дощі, грози, вдень подекуди з градом. Проте температурні показники будуть досить високими, вночі – 10-15 градусів тепла, вдень температура підніматиметься до 23-28 градусів тепла".

Така погода, каже Оксана Софінська, буде на Тернопільщині найближчі 5-6 діб. Далі дещо похолодає.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентр: "В подальшому при проходженні холодних атмосферних фронтів в нас температурні показники будуть знижуватися. Це вже ближче буде до середини місяця – десь 12,13 червня. Ми очікуємо, що через територію Західної України пройдуть холодні атмосферні фронти, відповідно, температура знизиться, а дощі поки припинятися не будуть. В окремі години можливі перериви, так як ми маємо можливість спостерігати зараз, а вже після обіду проходитимуть короткочасні дощі від невеликих до помірних, місцями можливі сильні".

Дощитиме на Тернопільщині ще впродовж 10 днів. Синоптики щодня прогнозують короткочасні дощі з грозами та градом.