![vlcsnap-2021-11-03-16h31m20s885](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/11/vlcsnap-2021-11-03-16h31m20s885-640x360.jpg)
Тернополяни роками зверталися, аби сходи, які ведуть з вулиці Дружби у парк “Топільче” капітально відремонтували. І от нарешті ремонт сходів на завершальному етапі. Як виглядає оновлення вже бачила наша знімальна група.
Тернополяни роками зверталися, аби сходи, які ведуть з вулиці Дружби у парк “Топільче” капітально відремонтували. І от нарешті ремонт сходів на завершальному етапі. Як виглядає оновлення вже бачила наша знімальна група.