![vlcsnap-2018-03-27-17h03m03s496](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/vlcsnap-2018-03-27-17h03m03s496.jpg)
“Школа успіху” триває у Тернополі. Триденний курс навчальних і мотивуючих лекцій для школярів організував дев’ятикласник п’ятої школи міста Святослав Лупійчук. Виступити перед учнями він запросив успішних людей Тернополя.
“Школа успіху” триває у Тернополі. Триденний курс навчальних і мотивуючих лекцій для школярів організував дев’ятикласник п’ятої школи міста Святослав Лупійчук. Виступити перед учнями він запросив успішних людей Тернополя.