додому Головні Що далі? Суперечки про долю перинатального центру на Замковій тривають (відео)

Що далі? Суперечки про долю перинатального центру на Замковій тривають (відео)

994

У Тернополі продовжуються суперечки щодо подальшої долі перинатального центру “Мати і дитина”. У департаменті охорони здоров’я Тернопільської ОВА, переконують, заклад не змінить свого місця розташування на вулиці Замковій. За словами Ольги Ярмоленко, центр збереже свою функцію і ціль – зміниться тільки юридична форма. Проте у колективі побоюються, що у такому випадку – загроза нависне над життями новонароджених дітей. Подробиці – далі.

У місті не вщухають суперечки щодо приєднання Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина” до обласної дитячої клінічної лікарні. У департаменті охорони здоров’я Тернопільської ОВА, переконують, перинатальний центр не змінить свого місця розташування, він і надалі функціонуватиме на вулиці Замковій. А самим медикам хвилюватись щодо робочого місця – не варто.

У колективі перинатального центру “Мати і дитина” розповіли, що заклад фінансово спроможний. А ще, запевняють, щороку структура показує успішну роботу, тому реорганізація їй не потрібна. Навпаки, переконані працівники, такі зміни не на часі і вони можуть тільки нашкодити своєчасно реагувати в екстрених ситуаціях.

У той час Ольга Ярмоленко переконує, досвід перевезення передчасно народжених дітей – не новий. На такі випадки, у структурі дитячої лікарні є два реанімобілі, обладнані транспортним кювезом.

Нагадаємо, суперечки щодо долі перинатального центру розпочалися після того, як 4 квітня робоча група Тернопільської обласної ради проголосувала за пропозицію приєднати установу до обласної дитячої клінічної лікарні. У той час, 27 квітня постійна комісія Тернопільської облради з питань законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони і правоохоронними органами визначила, що рішення комісії комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської обласної ради до комунального некомерційного підприємства Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні не відповідає порядку. Медики переконують – “стукатимуть у всі двері”, аби до них дослухались і не реорганізовували успішну і самодостатню установу.