додому Головні Що побачив Хоптян, повернувшись в ОДА

Що побачив Хоптян, повернувшись в ОДА

808

 

Кабінет цілий, а от туалети пошкоджені – в такому вигляді прийняв Тернопільську облдержадміністрації її очільник Валентин Хоптян. Каже, що до мітингувальників притензій не має, жодних мір застосовувати не буде, все зіпсоване відремонтують  своїми силами.

– Я розумію наших людей, які вийшли на площі, і Віктор Федорович, Президент, як він сказав, люди вийшли, бо хотять жити краще і влада має зробити, щоб люди жили краще, – говорить голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.

Валентин Хоптян вже побував у своєму кабінеті, з 23 січня  він був закритий, туди ніхто не заходив. Там все в порядку, каже очільник області.

– Ну є деякі питання на 5 етажі, в туалеті побили унітази, ну, звичайно, люди ж там спали. Вчора прибирали привели все в порядок, – каже Валентин Хоптян.

На запитання коли керівник області прийме мешканців Тернопільщини, які чекали на зустріч з ним із 23 січня -на прийом до голови Тернопільської облдержадміністрації люди переписувалися більше 15 разів – Валентин Хоптян відповів:

– Є регламент роботи, згідно з регламенту я буду працювати, приймати і на місцях, як я це роблю, і безпосередньо в себе в кабінеті. Коли зустріч передбачена? Ну я думаю, в п'ятницю як завжди.