![РИБКІ](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/РИБКІ-640x358.jpg)
Для тернопільських рибалок теж розпочався сезон. Вони закинули вудки в Тернопільське озеро, адже 11 червня закінчилася весняно-літня нерестова заборона. Втім, обмеження на виловлювання риби також є, про це більше у нашому сюжеті.
Для тернопільських рибалок теж розпочався сезон. Вони закинули вудки в Тернопільське озеро, адже 11 червня закінчилася весняно-літня нерестова заборона. Втім, обмеження на виловлювання риби також є, про це більше у нашому сюжеті.