додому Головні Сесія облради відбулася без Михайла Головка

Сесія облради відбулася без Михайла Головка

608
Очікувана Сесія Тернопільської обласної ради запланована на 10 годину ранку 22 серпня вчасно не почалася. Рівно о 10-ій Голова обласної ради Михайло Головко закрив її через… відсутність кворуму. Обурені такими діями народні обранці піднялися в кабінет до Михайла Головка з вимогою відмінити рішення про перенесення сесійного засідання. Врешті засідання таки почалося о 13:00 годині, але без голови обласної ради. Серед інших питань на порядку денному депутати розглянули заборону проведення ходи прихильників московського патріархату на території нашого краю, а також питання позбавлення депутатських повноважень колишнього заступника голови ОВА Ігоря Гайдука. У сесійній зала працювала наша Юлія Пацкаль.
Сесія Тернопільської обласної ради 22 серпня мала розпочатись ще о 10 годині ранку, проте не судилося. Голова обласної ради Михайло Головко з’явився у сесійній залі за хвилину до запланованого часу початку пленарного засідання та закрив його через нібито відсутність потрібної кількості депутатів, після чого повернувся до свого кабінету. Водночас жоден представник із ВО “Свобода” на заплановане зібрання зранку в сесійній залі не з’явився.

Такі дії Михайла Головка викликали обурення в депутатів, які прийшли. Народні обранці вимагали, аби пленарне засідання таки розпочалося. Адже кількість депутатів була достатньою для роботи сесії, а це 35 зареєстрованих осіб. Проте юридично розпочати засідання вони не могли, бо сесію вже закрили. Михайло Головко видав відповідне розпорядження.

Представники депутатських фракцій, піднялися в кабінет до голови обласної ради Михайла Головка з вимогою відмінити рішення про перенесення сесійного засідання.
Представників ЗМІ на обговорення не впустили. О 11:45 народні обранці повідомили, що сесія все ж розпочнеться, але о 13 годині. Сам голова обласної ради відмовився спілкуватися з журналістами. В оголошеній годині пленарне засідання таки почалося, але без Михайла Головка. Очільник обласної ради поїхав у дводенне відрядження до Кременця, а свої обов’язки доручив виконувати першому заступнику Володимиру Болєщуку. У сесійній залі зібралися 42 депутати. З’явилися й члени ВО “Свобода”. Серед сотні питань на порядку денному уповноваженні розглянули рішення про заборону проведення ходи прихильників московського патріархату на території нашого краю. 
За проголосували 42 депутати.
Народні обранці під час сесії також позбавили депутатських повноважень колишнього заступника голови ОВА Ігоря Гайдука, якого підозрюють разом із Михайлом Головком в отриманні неправомірної вигоди. Він, своєю чергою, написав відповідну заяву.

Серед важливого – депутати проголосували за відзначення Дня Героїв 23 травня в нашому краї. А також звернулися з відповідним звернення до Верховної Ради України з проханням визнати цю подію державним святом.