Головна Анонс Сергій Надал 4 листопада у прямому ефірі TV-4 відзвітує про роботу за...

Сергій Надал 4 листопада у прямому ефірі TV-4 відзвітує про роботу за рік

343

16369nadal_0813_n22014 був непростим, часом суттєвих змін для українців та тернополян, зокрема.  Місто оновилося, встановили більше 25 нових дитячих майданчиків, капітально відремонтували понад 20 дворів, дороги на вулицях Карпенка, Збаразька, Шептицького, Оболоня, Пушкіна, Гайова, Текстильна, придбали близько десятка нових тролейбусів. 

У вівторок, 4 листопада, міський голова Тернополя звітуватиме про четвертий рік роботи. Початок ефіру о 20:00. Телефон студії 43-41-00. Свої запитання можете залишати на сайті Tv-4.

Коментарі

6 КОМЕНТАРІ

  1. Добрий день.Я хочу задати запитання для пана мера. Я проживаю в будинку з централізованим опаленням. У першому підїзді лише одна моя квартира цим опаленням користується, решта мають індивідуальне.Чому мені не дають дозволу теж зробити індивідуальне, хіба ретабельно опалювати весь підїзд заради однієї квартири. Весь будинок має чотири підїзди і має дві вітки підключення до опалення. та на це ніхто не зважає. З 20 квартир опалення загальне використовує три квартири.

  2. Доброго дня! Маю таке питання для пана С.Надала. Раніше повідомлялось,що для потреб малозабезпечених, інвалідів та інших соціально-незахищених верств населення виділялась земля.Наразі, начальник земельного відділу не дає чіткої відповіді ( я була в нього на прийомі вже 2 рази і маю йти втретє – я одинока мати, яка виховує дитину-інваліда).Чи буде таки виділятися земля і хто саме матиме право на її отримання? Дякую за відповідь.

  3. Доброго дня.
    Як нещодавно анонсувалось “Нову відпочинкову зону, а під нею паркінг планують звести на Площі Героїв Євромайдану”. А чи не планується тернопільський довгобуд-бібліотеку – передати під Міську Ратушу? Те,що “бібліотеку-довгобуд має на контролі обласна рада. місто відношення до неї немає” аж ніяк не означає що це питання при бажанні не можна вирішити, тим більше, що і містом і областю керують представники однієї партії.
    А бібліотеку можна буде розмістити в приміщення які вивільняться від міських служб (наприклад будинок на вул.Коперника (колишній КГБ), чи на бул.Шевченка 1.

  4. Було-би цікаво знати в якому стані питання щодо переселення міського РАГСу в приміщення Тернопільського замку. Справа в тому, що по справах частенько буваю на вулиці Текстильній в Тернополі – і вже довший час на приміщенні Палацу спорту Текстерно висить надпис «ПРОДАЄТЬСЯ». Чим це приміщення не підходить для Школи греко-римської боротьби яка зараз займає приміщення Тернопільського замку???

  5. Запитання на 4 листопада для Надала ? 1. На якій основі сімя бобрівец тримала земельні ділянки на Східносу масиві “Зеленбуд”? 2. Коли нарешті буде наведено порядок на центральному ринку Тернополя, коли перестануть торгувати на дорозі.На Живова поставили кіоски але із кіосків ще виносять лотки із них торгують скоро це вже буде та сама ситуація ,що на вул. Шиптицького( пусти свиню під стіл, а вона хоче на стіл)

  6. Є в місті два автобусних маршрути – 19 і 22, які накладаються від зупинки “1-ша лікарня” через “Подоляни” і до “6-го магазину”. Нещодавно було відремонтовано вул.Текстильну по якій не ходить міський транспорт, хоча там є і підприємства і житлові будинки. Чи не можна, наприклад, маршрут 22 від “Шота Руставелі” пустити по Текстильній до Подолян і далі по маршруту, а маршрут 19 – від Подолян по Текстильній до “Шота Руставелі” і далі по маршруту ?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here