додому благоустрій Сьогодні у Тернополі ремонтують дорогу на вулиці Живова

Сьогодні у Тернополі ремонтують дорогу на вулиці Живова

367

Сьогодні у Тернополі впродовж дня перекрито рух на вулиці Живова. Там почали капітальний ремонт проїжджої частини, який планують завершити цього вечора. Відремонтувати усі дороги в обласному центр, які потребують оновлення, спробують і ще до вересня, принаймні на це сподівається міський голова.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Кошти виділені на ремонт доріг помаленьку освоюються. Всі ті роботи, які робляться паралельно, тобто реконструкція Набережної, бульвар Данила Галицького, вони не мають жодного відношення до ремонту доріг. Ті дороги які заплановані, вони всі повинні бути відремонтовані. На сьогоднішній день є зроблено робіт по капітальному ремонту близько 9 мільйонів гривень і роботи продовжуються".

Уже сьогодні вранці частину дороги на Живова, поруч із автовокзалом, водіям довелося обїжджати сусідніми вулицями. Рух тут перекрили та взялися до капітального ремонту проїжджої частини. Сподіваються – відремонтована таким чином дорога прослужить два роки.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "В місцях просідання ми підсилюємо дорожній одяг ЩПЦ-ом – це щебенево-пісково-цементна суміш для запобігання просідання і після завершення цих робіт будемо стелити верхній шар. Роботи я думаю розпочнемо десь так в районі пвідругої – друга година, ну по практиці бачу що ми завершимо десь до години шостої асфальтування. Рух буде перекритий щонайменше напевне до години 9-10, треба щоб асфальт сформувався".

З обіду через ремонт дороги також перекрили перехрестя вулиць Живова і Оболоня. Якщо не заважатиме погода і не підводитиме казначейство, відремонтувати дороги у Тернополі спробують до вересня.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Дальше буде йти роботи в напрямку до Ноївого Ковчега, вулиця Живова, завтра плануєм закінчити роботи по, другий шар асфальту, це Крушельницької і наступні вулиці, які будуть робитися, це згідно титульного списку, як це заплановано – Дружби, Симоненка, Винниченка, тобто почергово кожна вулиця Тернополя повинна бути відремонтована. Плануєм завершити повністю ремонтні роботи до вересня місяця, але природні умови, щоб нам не заважала погода. І дуже велика проблема є в тому, що більшість робіт є не оплаченими в зв'язку з тою затрмкою, яку проводить казначейство".