додому благоустрій Сьогодні ремонтують вулицю “За Рудкою”

Сьогодні ремонтують вулицю “За Рудкою”

515

Капітальний ремонт вулиці Живова знову перенесли. Минулого тижня на заваді стала погода, цього тижня – не працює асфальтний завод. Якщо проблему підрядник вирішить, рух на Живова перекриватимуть завтра, 2 липня. Сьогодні капітально ремонтують вулицю "За Рудкою" – на ділянці дороги від Чехова до Бродівської. Також ямковий ремонт запланований на вулицях Коновальця, Шептицького та Живова.

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Сьогодні перекрита ділянка вулиці "За Рудкою". Від Чехова до Бродівської , там проводяться підготовчі роботи капітального характеру, фрезування асфальтобетонного покриття, так само там буде проведено заміна бордюрів та облаштування тротуарів".

Сьогодні та завтра, 2 липня, ремонтуватимуть вулиці Коновальця, Шептицького. Там рух повністю не перекриватимуть, лише частково. Запланований капітальний ремонт вулиці Живова перенесли.  

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "У зв"язку з тим, що у підрядної організації, яка виконує підрядні роботи капітального характеру сьогодні не працює асфвальтний завод, якщо він відновить свою роботу завтра, вулицю Живова буде перекрито завтра".

Залишається невирішеною проблема фінансування. Досі підрядники працюють у борг, каже Ярослав Копча. Платіжки за виконані роботи – в обласному управлінні казначейства, яке у свою чергу перераховувати кошти не поспішає.

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Є виконані роботи, але тим підрядним організаціям так і не заплачені кошти, платіжки лежать у казначействі, яке не проводить рахунки, відповідно підрядні організації не мають за що оплатити матеріал та виплатити людям заробітну плату".