додому духовність Сьогодні християни вшановують пам’ять трьох святих: Івана Золотоустого, Григорія Богослова та Василія...

Сьогодні християни вшановують пам’ять трьох святих: Івана Золотоустого, Григорія Богослова та Василія Великого

540

Сьогодні християни вшановують пам'ять трьох святих: Івана Золотоустого, Григорія Богослова та Василія Великого, які ще за життя здобули славу своєю святістю, проповідями й релігійними творами.

Сьогодні під час Богослужінь в церквах оспівували і прославляли трьох Святителів: Івана Золотоустого, Григорія Богослова та Василія Великого за їх любов до Бога і ближнього, непохитну віру, світлі чесноти, Божу мудрість та заступництво.

– Таким святом ми немов би завершуємо різдвяний час і це означає, що сьогодні ми вже востаннє урочисто святкуємо, колядуємо. Бо вже від завтрашнього дня роздягаємо наші ялинки, пакуємо всі різдвяні світила назад до пачок. І вже готуємося до іншого часу, до часу Великого посту, готуємося до Великодніх свят, – розповідає священик Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці отець Мартин.

Усіх хто має ім'я Василь, Григорій, Іван вітають сьогодні з іменинами.

– Для всіх тих, хто носить ім'я Василь, Григорій чи Іван мають ще одну нагоду, щоб зібрати родину і відсвяткувати іменини, – каже отець Мартин.

В суботу, 15 лютого, християни святкуватимуть Стрітення.