Головна Головні Рятувальники знищили 8 стокілограмових фугасних авіабомб часів Другої світової війни

Рятувальники знищили 8 стокілограмових фугасних авіабомб часів Другої світової війни

410

8 стокілограмовvlcsnap-2015-08-14-10h52m56s24их фугасних авіабомб часів Другої світової війни знайшли фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій поблизу селища Великі Бірки, неподалік від Тернополя. Рятувальники знищили боєприпаси в одному з кар’єрів Тернопільського району, шляхом контрольованого підриву. Це не перша небезпечна знахідка у Великих Бірках.

Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій в області знищили 8 стокілограмових фугасних авіабомб часів Другої світової війни, які знайшли поблизу селища Великі Бірки тернопільського району.Це не перша небезпечна знахідна у Великих Бірках піротехніки продовжують обстежувати територію, де двадцятого квітня цього року місцеві мешканці, розшукуючи кольорові метали, натрапили на фугасну авіаційну бомбу часів Другої світової війни.

– За даний період знищено і виявлено 116 авіаційних бомб, серед яких 113 – авіаційні бомби калібром сто кілограмів. Територія, яка підлягає до очистки більша, аніж та, яку ми виявили. Тому термін виконання робіт збільшується, боєприпаси ще є, скоріше за все у великих кількостях, тому роботи багато, – зауважує начальник групи піротехнічних робіт управління ДСНС України в Тернопільській області Сергій Гоцуляк.

Тернопільські рятувальники просять місцевих мешканців бути обережними. Не торкатись підозрілих предметів. За потреби одразу телефонувати 101.

-У разі виявлення боєприпасів, схожих до них предметів ні в якому разі не торкайтеся їх, не розбирайте, не кидайте у воду, не закопуйте, не здавайте на металобрухт. А у випадку виявлення огородіть, запам’ятайте місце і повідомте службу 101. Якщо немає можливості повідомте органи місцевої влади, міліцію, – каже начальник групи піротехнічних робіт управління ДСНС України в Тернопільській області Сергій Гоцуляк.

 

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here