додому суспільство Рух на дорогах області через ожеледицю не обмежують, проте ситуація – дуже...

Рух на дорогах області через ожеледицю не обмежують, проте ситуація – дуже складна, кажуть у ДАІ

553

Через ожеледицю на дорогах Тернопільщини надзвичайно складна ситуація. Обласна Державтоінспекція рекомендує водіям без ненеобхідності не виїжджати, особливо у далекі вечірні поїздки. Тим часом у Тернопільському гідрометеоцетрі на сьогоднішній вечір прогнозують дощ, а плюсова температура плавно перейде у мінусову і сягне 3 градусів морозу.

Через дощ, який раптово перетворюється на кригу – особливі рекомендації для водіїв. ДАІ радить без особливої потреби не виїжджати на власному транспорті, а якщо вже така необхідність виникла, то подбати про зимову гуму та належний технічний стан автомобіля. Найперше варто перевірити гальма.

Микола Ігнатченко, інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "На території області падають опади у вигляді дощу, на деяких ділянках йде дощ, а потім утворюється лід. І прохання до водіїв від ДАІ бути максимально уважними при ускладненні погодніх умов".

Поки що жодних обмежень руху на дорогах Тернопільщини немає, каже Микола Ігнатченко. У звичному режимі працює сьогодні і автовокзал, в усіх напрямках автобуси виїжджають без проблем.

Микола Ігнатченко, інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "На даний час таких напрямків, де обмежується рух транcпорту на території області, немає, у всіх напрямках рух дозволено, тільки звертаємось до учасників руху не порушувати правила".

Про штормове попередження на вечір 15 січня та ранок 16 січня говорять і тернопільські синоптики: прогнозують дощ, а плюсова температура плавно перейде у мінусову і сягне 3 градусів морозу. Саме така ситуація на дорогах для водіїв найскладніша. Відтак, кермувальникам наполегливо радять: різко не гальмувати, уникати різких маневрувань та обгонів.