додому духовність Рух транспорту у центрі Тернополя через велелюдний молитовний хід обмежать

Рух транспорту у центрі Тернополя через велелюдний молитовний хід обмежать

575

vlcsnap-2015-07-21-18h20m57s235В неділю Тернополем пройде велелюдний молитовний хід. 26 липня о 12.00 розпочнуться «Стації митрополита Андрея». Піша колона  вирушить від Архикатедрального Собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ і пройде центральними вулицями Тернополя до набережної ставу.  

Молитовне дійство розпочнеться з Архиєрейською Літургією в Архикатедрі о 10. 15. Її очолять Владика Василій (Семенюк) та Владика Теодор (Мартинюк). Під час зупинок миряни розважатимуть над уривками з творів Митрополита Андрея Шептицького та молитимуться за його прославу і мир в Україні.

Ходу приурочили 1000-літтю від дня смерті князя Володимира Великого, батька хрещення Русі-України, та українських князів Бориса і Гліба, а також 150-літтю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. На ставі відбудеться відновлення обітів Святої Тайни Хрещення, водосвяття та Молебень  до Святого Володимира.

На час проведення ходи рух транспорту у центрі Тернополя буде обмежений. Відтак, водіїв закликають по можливості не планувати поїздок в неділю,  о дванадцятій годині через центр Тернополя, оскільки очікують на велику кількість вірних. На час проведення ходи перекриють рух на вулиці Замкова, а тролейбуси маршруту №10 та автобуси маршрутів № 13, 19, 36 від залізничного тунелю проходитимуть вулицями Б.Хмельницького, Руською.