Головна духовність Молитовна хода “Стації митрополита Андрея” відбудеться у Тернополі

Молитовна хода “Стації митрополита Андрея” відбудеться у Тернополі

414

vlcsnap-2015-07-21-18h20m57s235Велелюдна молитовна хода під назвою “Стації митрополита Андрея” відбудеться у Тернополі у неділю, 26 липня. Від Архикатедри до Тернопільського ставу пройде  процесія, під час зупинок розважатимуть над уривками творів та послань Митрополита Андрея Шептицького. Священики запрошують усіх долучитися до спільної молитви.

Молитовний хід “Стаціями Митрополита Андрея” розпочнеться в неділю, 26 липня, Архиєреською святою літургією, яку очолить Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк. Богослужіння розпочнеться в Архикатедрі о 10.15. Далі о дванадцятій годині люди процесією вирушать до Тернопільського ставу. Під час зупинок розважатимуть над уривками творів та послань Митрополита Андрея.

– Буде хресний хід, він буде відбуватися стаціями і на кожній стації буде читатися цитата Митрополита, – розповідає  Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Владика Василій Семенюк.

Молитовний хід у Тернополі приурочили 150-літтю з Дня народження Андрея Шептицького та тисячиліттю від смерті святого Князя Володимира. Кульмінацією події буде обряд відновлення хресних обітниць біля хреста поблизу набережної ставу.Таким чином церква вшанує пам’ять “хресного батька” Русі-України святого Князя Володимира.


– Похід закінчується на Тернопільському ставі , де буде водосвяття біля Хреста, на березі Тернопільського ставу. також буде щорічне відновлення наших хресних обітів , коли ми застановляємося що означає цей дар хрещення нашого особистого, – каже декан Тернопільський отець Віталій Козак.

Водіїв закликають по можливості не планувати поїздок в неділю, о дванадцятій годині, через центр Тернополя, оскільки очікують на велику кількість вірних, які йтимуть процесією, відтак працівники ДАІ регулюватимуть рух на дорозі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here