додому Новини “Розкажи мені”: в Україні працює безкоштовна онлайн-платформа психологічної допомоги

“Розкажи мені”: в Україні працює безкоштовна онлайн-платформа психологічної допомоги

855
З метою психологічної підтримки українців, які страждають від наслідків збройної агресії Росії, цілодобово працює безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги “Розкажи мені”.
Проект реалізовують за підтримки Офісу Президента України, Міністерства охорони здоров’я та Інституту когнітивного моделювання.
Якщо ви відчуваєте тривогу, панічні атаки, маєте ознаки депресії, залишайте заявку на платформі “Розкажи мені” та очікуйте зворотного зв’язку від фахівця. Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку через сайт https://tellme.com.ua/.
Модератори платформи підберуть фахівця, і він якнайшвидше зв’яжаться з вами. Консультації проводяться безкоштовно в режимі онлайн.
Крім того, команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та фахівцями проекту “Друг” розробила бот https://t.me/friend_first_aid_bot першої психологічної допомоги. Він стане в пригоді у перші години після травматичної події. Також бот містить рекомендації щодо збереження психологічного здоров’я.