додому Головні Російські військові продожують захоплювати українські частини у Криму (ексклюзивне відео)

Російські військові продожують захоплювати українські частини у Криму (ексклюзивне відео)

1176

Російські військові продожують захоплювати українські частини у Криму. А українські офіцери та солдати намагаються у різний спосіб чинити опір. Ексклюзивне відео із захоплення однієї з військових частин потрапило до нашого каналу. Його передав тернополянин капітан-лейтенант Військово-морських сил України. Минулої п'ятниці, 21 березня до військової частини у Севастополі, в якій на посаді головного інженера служить Святослав Ветлинський із Тернополя, прибули російські солдати, які того ж дня зайняли військовий об'єкт України.

– Я главный инженер части 4480, капитан-лейтенант Ветлинский Святослав Олегович. Время 16:20:55 по киевскому времени. Подехали силы Росийской федерации. Один УАЗ-469, один КМАЗ 43101, один УРАЛ-4320

Цих сил росіянам вистачило, аби захопити дану військову частину у Севастополі. Більшість українських військовослужбовців у той же день, 21 березня, перейшли на бік окупанта, розповідає батько Святослава Ветлинського, який постійно телефонує до сина.

– Деякі офіцери, зрадники, вже в російській формі. З військової частини вірними присязі залишилося тільки декілька чоловік. Один із старших офіцерів, це мій син – головний інженер частини, два офіцери – це інженери, жінки вільнонайомні і мічмани, – розповідає батько Святослава Ветлинського, капітан-лейтенанта ВМС України Олег Ветлинський.

Майже всіх, хто не зрадив присязі українському народові, ви бачите на відео. 21 березня попри те, що їх керівництво перейшло на бік російських захопників, відмовилися опустити прапор України. Командування взяв на себе тернополянин Святослав Ветлинський. Коли ж у частині увімкнули гімн Росії, вони заспівали "Ще не вмерла".

Наступного дня, Святославу Ветлинському і його підопічним довелося покинути окуповану військову частину.

– Після того як ці 11 чоловік не дали підняти на території військової частини російський прапор, на другий день обрізали всі шнурівки, щоб не підняти український прапор знов і заблокували вхід в частину, практично частина находиться під контролем збройних сил Росії. На данний час син зв'язався з командуванням і переходить під командування другої частини, яка ще знаходиться під українським прапором.

– Вона ж у Севастополі?

– В Севастополі, так.

Прикрим залишається факт, що рідну частину його сина росіяни взяли безперешкодно. Святославом пан Олег пишається, чого про офіцерів, які відразу ж підтримали окупантів, він сказати не може.