![275917201_4881415865313470_8568772370925319005_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/275917201_4881415865313470_8568772370925319005_n.jpg)
Рівень радіації станом на 16 березня на території Тернопільської області в межах норми. Згідно з офіційними даними ДУ “Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”при нормі 25 мкР/год результати такі:
Тернопіль – 12 мкР/год,
Кременець – 11 мкР/год,
Чортків – 15 мкР/год,
Шумськ – 12 мкР/год,
Борщів – 13 мкР/год,
Заліщики – 12 мкР/год,
Бучач – 10 мкР/год,
Теребовля – 12 мкР/год,
Козова –12 мкР/год.