Головна Головні Рідні загиблого в аварії у Шумську Юрія Ящука пікетували обласну прокуратуру

Рідні загиблого в аварії у Шумську Юрія Ящука пікетували обласну прокуратуру

844

vlcsnap-2015-07-28-16h38m10s54Понад півроку чекають справедливості батько, рідні та близькі загиблого Юрія Ящука. 17-річного хлопця на Водохреща, 19 січня 2015 року, у Шумську на смерть збили автівкою. Дівчина, яка йшла поряд з юнаком, із серйозними травмами потрапила в реанімацію. Про цю аварію тоді “Провінційні вісті” розповідали. Автомобіль з місця події зник. За уламками, знайденими на місці аварії, міліція встановила марку машини та знайшли автомобіль, який належав дружині керівника Державного підприємства “Кременецьліс”. Саме його вважають винним у аварії рідні й близькі загиблого Юрія Ящука. Слідство у справі триває, але обвинувачення досі нікому не висунуті. Невдоволені веденням слідства люди сьогодні пікетували під прокуратурою Тернопільської області й потрапили на прийом до обласного прокурора.

Із Шумська до Тернополя, аби пікетувати обласну прокуратуру приїхали тато, дівчина, однокласники, вчителі загиблого Юрія Ящука, представники шумської громадської ради. 19 січня сімнадцятирічного хлопця на смерть збили автівкою, а дівчина, яка йшла поруч, потрапила в реанімацію. Минуло більше як півроку, але винного не покарано, вважають люди.

– Вбито мого єдиного сина, а справа розслідується дуже великий проміжок часу і на даний момент не пред’явлено нікому ні підозри, ні обвинувачення, нічого. Вбивця, який забрав життя моєї дитини, знаходиться на волі і далі працює на своїй посаді директора, – говорить тато загиблого Юрія Ящука Володимир Ящук.

– Я хочу справедливості, все таки вбив мого коханого хлопця, мені важко без нього жити все таки, ми довгий час зустрічалися, але … Я дуже хочу, щоб його хоч би посадили, я не хочу ніяких грошей, нічого не хочу, аби посадили – бо це несправедливо, – каже постраждала, дівчина загиблого Юрія Ящука Ірина Швець.

Діти йшли узбіччям однієї з доріг у Шумську, коли їх на високій швидкості збила автівка, за кермом якої сидів саме керівник Кременецького лісгоспу, впевнені пікетуючі. Люди кажуть, що слідство від початку схилилося до версії, що керувала машиною вагітна дружина очільника кременецького лісництва. Але досі обинувачення нікому не висунуті. Свої запитання та невдоволення ходом розслідування люди спрямовують до нового прокурора області Олександра Мартинюка.

– Це третій раз я вже був в нього на прийомі. Я подавав, приходив зразу так на прийом, поспілкуватись, потом написав скаргу, що слідство не розслідується. Вони висувають нові версії, зразу була версія, що машина сама їхала, потом через оце, через 5 місяців видвінули версію, як би в них ще один автомобіль їхав, як би то не вони збили, а хтось збив перед ними і вони того не бачили. Отакі вони версії видвігають аби запутати слідство, тим більше він є впливовою людиною, який на даний час фігурує як начальник, і він має всі змоги, спроби і гроші, власть і знакомих, який старається вийти в будь якому разі сухим з води, – переконаний Володимир Ящук.

Після чергової зустрічі із прокурором області Володимир Ящук висловив сподівання, що справа зрушиться уже цього тижня.

– Він сказав, що до кінця місяця буде видвинена підозра, підозра винуватцю ДТП, до кінця місяця. Ми будем надіятися, будем чекати. Якщо не буде того рішення, не буде зроблено все як він обіцяв, то ми будемо приймати радикальні дії, будемо йти на всі методи і будем йти до кінця. Це наша позиція і я не дозволю щоби вбивство мого сина пройшло даремно і хтось заробив на ньому великі кошти, бо це, на жаль, є і воно зара це видно, очевидно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here