додому Головні Раніше очолював Попаснянську військово-цивільну адміністрацію, а зараз зі зброєю в руках захищає...

Раніше очолював Попаснянську військово-цивільну адміністрацію, а зараз зі зброєю в руках захищає Україну

395

Сергій Шакун розпочав свою боротьбу проти російського режиму ще з 2014 року, через окупацію рідного міста був змушений залишити власний бізнес. Попри невтішну реальність, надія повернути власну домівку під синьо-жовтий прапор у Сергія досі живе. Наш кореспондент познайомився із військовим на Донеччині, де захисник розповів свою історію боротьби. Вона – далі.

Сергій Шакун у 2014 році через російське вторгнення втратив власний бізнес та був змушений виїхати із рідного міста. Згодом став на захист рідної землі. Зараз чоловік служить у Луганській теробороні там він – заступник командира, а також начальник морально-психологічного забезпечення бригади.

Сергій Шакун раніше обіймав посаду голови Попаснянської військово-цивільної адміністрації, а також у 2014 був учасником Євромайдану у Луганську. Зараз чоловік спрямовує сили на підтримку та відновленням морально-психологічного стану військових, необхідного для успішного виконання завдань за призначенням.

“У кожного є свою градація страху. Окрім хлопців, ще дуже потребують моральної підтримки родини, дружини, матері, діти тому що чекати свого батька, сина, друга, коханого це дуже тяжко”, – розповів Сергій.

Захисник розповідає, що за ці десять років боротьби проти держави-терориста в українському війську помітив багато позитивних змін.

“Хлопці воювали в шльопанцях, шортах та порваних майках, а зараз ЗСУ озброєнні, мають захист, мають допомогу, дружніх наших європейських нам країн”, – згадує Сергій.

“Що хлопцям, що дівчатам потрібно вчитися стріляти, надавати медичну допомогу, навчатися на FPV-дронах? на комп’ютерах. Зараз за допомогою комп’ютера можна знищити  дуже багато ворога”, – додав захисник.

Війна продовжується і скільки вона ще буде тривати, ніхто не знає. Але до будь-якого перебігу подій потрібно бути готовим, зазначає військовий Сергій Шакун.