додому АТО П’яте авто подарували бійцям на Схід у Тернопільсько-Зборівській Архиєпархії

П’яте авто подарували бійцям на Схід у Тернопільсько-Зборівській Архиєпархії

377

vlcsnap-2015-01-12-14h08m47s199Volkswagen Transporter 4 передав Владика Василій Cеменюк на потреби АТО.  Це вже п’яте авто, яке подарувала бійцям на Схід Тернопільсько-Зборівська Архиєпархія. Напередодні ротації у зону АТО, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський У Василій Семенюк зустрівся з тернопільськими бійцями Національної Гвардії України. Архиєрей помолився за них, благословив кожного та від імені вірних архиєпархії подарував автомобіль.

Кир Василій Семенюк освятив і передав автомобіль марки Volkswagen Transporter 4 на потреби армії. Вантажно-пасажирський бус придбали на пожертви вірних Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Як зазначив командир батальйону Нацгвардії Тернополя Віктор Шершун, це штабний варіант автомобіля для виконання термінових завдань, для перевезення мобільних груп, переслідування противника. Бійці отримали також одноразовий посуд, взуття та інші речі.

– Як заведено в нашому народі, у всьому світі, на Різдво дарувати подарунки. Наші вірні зложили і даємо Вам подарунок – авто. Щоб, будучи там на АТО, Ви могли краще виконувати свої обов’язки, – сказав Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк.

Владика потиснув руку кожному бійцеві, дякував за готовність захищати Батьківщину. Благословення архиєрея піднесло бойовий дух бійців. Владика закликав: “Як буде вам там важко, ви помоліться. Я знаю, що там нелегко. З Богом буде легше. Хай Бог вам поможе”.