додому надзвичайне Причини пожежі на Херсонщині, внаслідок якої загинуло 6 військових, озвучила прокуратура

Причини пожежі на Херсонщині, внаслідок якої загинуло 6 військових, озвучила прокуратура

505
vybuhВійськова прокуратура Південного регіону України почала кримінальне провадження за фактом пожежі на Херсонщині, під час якої загинули 6 військових.

У польовому таборі військової частини, дислокованому у Каланчацькому районі Херсонської області, вночі 1 лютого сталася пожежа. Загинуло 6 військовослужбовців і 11 отримали опіки різного ступеня тяжкості. Також вогнем знищено кілька одиниць стрілецької зброї, боєприпаси до неї та інше військове майно. Пожежа сталася через порушення правил пожежної безпеки, коли один з військовослужбовців для розпалювання печі застосував бензин, повідомляє військова прокуратура Південного регіону України.
«Під час виконання першочергових слідчих заходів, – повідомив з місця пригоди військовий прокурор Херсонського гарнізону Віталій Слободянюк, – проведено огляд місця події, вилучено речові докази, допитані як свідки командування військової частини та безпосередні учасники пригоди».
У ході розслідування призначено перевірку з окремих питань додержання вимог законодавства про пожежну безпеку, яку доручено відділу пожежної безпеки Південного оперативного командування, а також низку судово-медичних експертиз та пожежно-технічну експертизу. Військовослужбовця, дії якого спричинили пожежу, затримано. Вирішується питання щодо обрання для останнього запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що у Тернопільській ОДА сьогодні вранці повідомили про є достовірна інформація, що двоє загиблих військових – наші земляки з Тернопільщини.ення.