додому Головні Пряму трансляцію із присяги патрульних поліцейських у Тернополі дивіться 12 березня, 13:00...

Пряму трансляцію із присяги патрульних поліцейських у Тернополі дивіться 12 березня, 13:00 на TV-4

681

123Нову поліцію презентують у Тернополі в суботу 12 березня. О 13 годині на Театральному майдані відбудеться урочиста присяга патрульних поліцейських Тернополя. TV-4 буде транслювати її наживо по телевізору та на своєму сайті. Після цього, о 15 годині на нашому каналі дивіться прямий ефір з Хатією Деканоідзе – керівником Національної поліції України.

12 березня у Тернополі відбудеться урочиста присяга патрульних поліцейських. Відбір і навчання до нової патрульної поліції Тернополя та Тернопільського району пройшло 209 поліцейських, серед них четверта частина – жінки. Конкурсний відбір до лав патрульної поліції Тернополя був 24 особи на одне місце. Бажання стати поліцейськими виявили 4776 людей. Відразу ж після урочистостей нові полісмени та полісвумен вирушать на патрулювання вулиць міста.

– З суботи буде заступати 17 автомобільних патрулів, крім того ще будуть піші патрулі. Ті люди, які зараз працюють на вулиці, а це близько 70 чоловік кожен день заступають, вони нікуди не попадуть, вони будуть паралельно працювати з патрульною поліцією, поки не буде нормально налагоджений механізм. Ви самі розумієте, що шероховатості будуть на початку, – говорить т.в.о. начальника Головного управління Національної  поліції в Тернопільській області, радник Голови Національної поліції України Олександр Богомол.