![9056ee5794d0853a](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/9056ee5794d0853a-640x256.jpg)
Уночі Тернопільщину накрив потужний снігопад. Снігоприбиральна техніка працювала без перерви, тож станом на ранок 28 грудня проїзд дорогами загального користування державного значення на території Тернопільської області – забезпечений. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг. Негоду, наголошують в установі, можна перечекати на спеціальних майданчиках. Передусім це стосується водіїв вантажівок. А якщо ви все ж потрапили у пригоду на державних дорогах, можете звернутися по допомогу за телефонами 067-354-43-83. Диспетчер Служби автомобільних доріг працює цілодобово.