додому Новини Провести голодну ніч запрошують пластуни

Провести голодну ніч запрошують пластуни

566

golodomorПровести голодну ніч в музеї політв’язнів запрошують усіх охочих Тернопільські пластуни. Провівши одну ніч без їжі у камерах колишнього НКВД, молодь хоче вшанувати пам’ять мільйонів людських жертв голодомору 32-33 років.

– Ми запрошуємо молодь Тернополя долучатися до нашої ініціативи, щоб відчути ту частинку жаху, який відчували наші предки, голодаючи багато років тому, перебуваючи у заключенні. Цим самим ми хочемо одним днем, однією ніччю, щоб молодь відчула той жах, що наші предки пройшли, – розповідає прес-секретар Тернопільського Пласту Сергій Корольчук.

Ніч в музеї політв’язнів пластуни планують провести з 22 на 23 листопада. Після загальної панахиди на Театральному майдані, що відбудеться о 16 годині, усіх охочих долучитися до акції чекають біля входу в музей політв’язнів, що на вулиці Коперника у Тернополі.

– Ми всю ніч будемо дотримуватися посту, будемо дивитися фільм “Голод-33”, щоб зрозуміти ті моменти, які відбувалися в 30-ті роки на Східній Україні. Перед початком цього всього в нас ще буде така спільна молитва за упокій душ тих мільйонів жертв, – каже Сергій Корольчук.

Додатково зголошуватись чи реєструватись для участі в акції не потрібно, кажуть організатори, варто лише прийти в суботу, 22 листопада, о 16:30 в Тернопільський музей політв’язнів.