додому Головні Простір із коворкінг-центром, конференц-залом та творчими студіями запрацює незабаром у Тернополі

Простір із коворкінг-центром, конференц-залом та творчими студіями запрацює незабаром у Тернополі

586

Уже за кілька місяців у Тернополі запрацює новий сучасний простір «OPEN SPACE». Створять його у нашому місті для того, аби об’єднати зусилля влади, громадських організацій та бізнесу. А ще, аби переконати мешканців Файного, що створити власну справу – не складно. Простір, площею у понад 1000 квадратів включатиме коворкінг-центр, сучасний мультимедійний конференц-зал, тренінгові кімнати, творчі студії. Проєкт реалізовують за підтримки уряду Німеччини та програми розвитку ООН в Україні.

Ось у цьому приміщенні вже восени планують відкрити простір для бізнесу та громадських організацій – «OPEN SPACE». На понад тисячі квадратів облаштують сучасний мультимедійний конференц-зал, тренінгові кімнати, творчі студії промислового дизайну та урбаністики. Згодом вони слугуватимуть простором для різноманітних тренінгів, навчань та консультацій.

– Ми би хотіли навчити думати “підприємницько”, починаючи від шкільного віку і закінчуючи громадянами старшого віку. Вони теж мають гарні ідеї, вони також можуть розвиватись. Через це у нас лозунг проекту – Працюй! Твори! Розвивайся!

Тому, у просторі облаштують також коворкінг-центр – колективний офіс.

– Підприємці, які працюють або відкривають бізнес на пільгових умовах у Тернополі – зможуть отримати саме тут для старту на пільгових умовах від місцевої влади ті бенефіти, як і дозволять їм легко піти в цей бізнес, не витрачаючи саме на тому етапі, коли коштів і так не хватає. Місто їх підтримає місто хоче, щоб вони були успішними і коворкінг – це один із компонентів.

Проєкт реалізовують міськрада та інститут сталого регіонального розвитку за фінансування уряду Німеччини та програми розвитку ООН в Україні. Під час втілення ідеї зважають на найменші дрібниці. Тому вже попрацювали навіть над брендуванням.