Головна Новини Прокуратуру Тернопільщини чекає скорочення – Олександр Мартинюк

Прокуратуру Тернопільщини чекає скорочення – Олександр Мартинюк

417

vlcsnap-2015-07-01-16h52m38s13Протидія сепаратизму, масовому ухилянню від мобілізації, що ставить під загрозу обороноздатність країни, боротьба з корупцією, – такі першочергові завдання ставить перед прокуратурою області її новий очільник. Олександр Мартинюк дав першу прес-конференцію для місцевих журналістів. Пообіцяв працювати професійно і прозоро, заявив про готовність до співпраці.

Вчора його представили колективу і громадськості, слова не надали, тож сьогодні новий очільник прокуратури вирішив сам розповісти, як працюватиме він і довірена йому служба. Каже, ситуацію в області вивчав за інформацією в Інтернеті, ще освоюється і вникає в процес, проте готовий розповісти на які зміни чекати.

– Особлива увага моя буде звернута на протидію корупції. Основні свої зусилля я, відповідно вкладу в координацію діяльності всіх правоохоронних органів Тернопільщини для того, щоб ми мали відповідний результат, – говорить прокурор Тернопільської області Олександр Мартинюк.

З 15 липня вступають в дію зміни до Закону України “Про прокуратуру”. Чекає реорганізація і на місцях.

– На Тернопільщині буде створено 4 нових місцевих прокуратури. Це буде процес довготривалий і складний і ми повинні зробити це реформування, зробити ці прокуратури такими, щоб вони відповідали європейським стандартам, – каже Олександр Мартинюк.

Реорганізація органів прокуратури несе за собою скорочення штату на 20%. Прокурор області запевняє – залишать найкращих.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here