додому Головні Пройшло останнє Незалежне зовнішнє оцінювання – із хімії

Пройшло останнє Незалежне зовнішнє оцінювання – із хімії

1007

Сьогодні, 13 червня відбулось останнє Незалежне зовнішнє оцінювання – із хімії. Результати ЗНО-2018 будуть оприлюднюватись впродовж двох етапів. Вже завтра 14 червня в Києві відбудеться засідання експертної комісії, яка і визначить порогові бали з чотирьох предметів і визначить результати тестування.

Усього провели зріз знань з 11 навчальних предметів.

-Якщо говорити в цілому про основну сесію ЗНО 2018 року, то вона пройшла, я вважаю, досить вдало, персонал був навчений і наші учасники тестувань доволі дисципліновані і чемні за вийнятком окремих учасників, які були покарані своїми недбалими поступками.

Абітурієнти, яких за порушення при написанні ЗНО вигнали з аудиторії, зможуть перездати предмет вже наступного року, а які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, що не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії, а для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому відбувалася реєстрація на основну сесію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та заяву. Цьогоріч додаткова сесія тестування відбудеться з 2 до 11 липня у Івано Франківську.