додому Новини Проблем із транспортом до кладовищ 1 листопада не буде, запевняють у міськраді

Проблем із транспортом до кладовищ 1 листопада не буде, запевняють у міськраді

2693

Першого листопада – поминальний день. Проблем із транспортом до кладовищ не буде, запевняють у міському управлінні транспорту і зв’язку. Зокрема, у Підгороднє курсуватиме чотири маршрутки, це номери 1А, 11, 27 і 30. До Львівського кладовища їздитиме тридцять друга маршрутка, а до цвинтаря на вулиці Микулинецькій – усі маршрутні транспортні засоби, згідно з графіком.

Аби усі тернополяни змогли без проблем відвідати і впорядкувати могили рідних та близьких, з 24 до 31 жовтня були призначені додаткові рейси до кладовищ. Зокрема, до Підгороднього курсуватиме кожен другий автобус номер 11, 27 та 30. Першого листопада їздитимуть усі маршрутки і ще додатково три автобуси номер 1А.

Читати також: У мережі з’явилося відео, на якому в Тернополі водій маршрутки їде на червоне світло світлофора

– Що стосується кладовища в напрямку Львівському, в межах села Довжанки буде курсувати, так як курсує 32 маршрут і 1 листопада він буде курсувати через кожну годину. Я думаю, що все буде нормально і він справиться. Тим більше ,що в цьому напрямку ще дуже багато йде приміського та міжміського транспорту, який теж буде брати людей в салони і буде зупинятися біля цього кладовища, – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

До Микулинецького кладовища курсуватимуть маршрутки під номером 5, 5А, 8, 18 та тролейбус №8. На зупинку транспорт прибуватиме з інтервалом дві-три хвилини. Якщо ж люди чекатимуть довго, або ж автобуси будуть переповнені, то в управлінні транспорту і зв’язку обіцяють на це реагувати негайно і ще збільшити кількість маршруток.

Із досвіду відомо, що біля кладовища у селі Підгороднє першого листопада як припаркуватись, так і проїхати складно. За порядком і безпекою руху там слідкуватиме Державтоінспекція.

-Але є моменти, що десь так на цвинтарі дуже багато людей йдуть одночасно на зупинку, десь тисячі людей і тоді десь в одну мить хочуть усі одночасно поміститися в автобусах. На жаль, так не буває і хотів би попросити людей не спішити, бо будуть курсувати автобуси буквально від кладовища в селі Підгороднє десь через кожних 5 хвилин, тому нема потреби створювати ажіотажу, пхатися один по другому. Все буде нормально, всі одночасно як заїдуть, так і виїдуть, каже Ігор Мединський.

Їздитимуть маршрутки до кладовищ першого листопада доти, поки там будуть люди, каже Ігор Мединський, але щонайменше до 23 години.