Головна Новини Проблем із транспортом до кладовищ 1 листопада не буде, запевняють у міськраді

Проблем із транспортом до кладовищ 1 листопада не буде, запевняють у міськраді

1552

Першого листопада – поминальний день. Проблем із транспортом до кладовищ не буде, запевняють у міському управлінні транспорту і зв’язку. Зокрема, у Підгороднє курсуватиме чотири маршрутки, це номери 1А, 11, 27 і 30. До Львівського кладовища їздитиме тридцять друга маршрутка, а до цвинтаря на вулиці Микулинецькій – усі маршрутні транспортні засоби, згідно з графіком.

Аби усі тернополяни змогли без проблем відвідати і впорядкувати могили рідних та близьких, з 24 до 31 жовтня були призначені додаткові рейси до кладовищ. Зокрема, до Підгороднього курсуватиме кожен другий автобус номер 11, 27 та 30. Першого листопада їздитимуть усі маршрутки і ще додатково три автобуси номер 1А.

Читати також: У мережі з’явилося відео, на якому в Тернополі водій маршрутки їде на червоне світло світлофора

– Що стосується кладовища в напрямку Львівському, в межах села Довжанки буде курсувати, так як курсує 32 маршрут і 1 листопада він буде курсувати через кожну годину. Я думаю, що все буде нормально і він справиться. Тим більше ,що в цьому напрямку ще дуже багато йде приміського та міжміського транспорту, який теж буде брати людей в салони і буде зупинятися біля цього кладовища, – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

До Микулинецького кладовища курсуватимуть маршрутки під номером 5, 5А, 8, 18 та тролейбус №8. На зупинку транспорт прибуватиме з інтервалом дві-три хвилини. Якщо ж люди чекатимуть довго, або ж автобуси будуть переповнені, то в управлінні транспорту і зв’язку обіцяють на це реагувати негайно і ще збільшити кількість маршруток.

Із досвіду відомо, що біля кладовища у селі Підгороднє першого листопада як припаркуватись, так і проїхати складно. За порядком і безпекою руху там слідкуватиме Державтоінспекція.

-Але є моменти, що десь так на цвинтарі дуже багато людей йдуть одночасно на зупинку, десь тисячі людей і тоді десь в одну мить хочуть усі одночасно поміститися в автобусах. На жаль, так не буває і хотів би попросити людей не спішити, бо будуть курсувати автобуси буквально від кладовища в селі Підгороднє десь через кожних 5 хвилин, тому нема потреби створювати ажіотажу, пхатися один по другому. Все буде нормально, всі одночасно як заїдуть, так і виїдуть, каже Ігор Мединський.

Їздитимуть маршрутки до кладовищ першого листопада доти, поки там будуть люди, каже Ігор Мединський, але щонайменше до 23 години.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here