додому суспільство Про вихід з Партії Регіонів думає головний освітянин Тернопільщини

Про вихід з Партії Регіонів думає головний освітянин Тернопільщини

391

У Тернопільській обладміністрації люди продовжують просити чиновників писати заяви на звільнення або бодай вихід з Партії регіонів. Вчора активісти побували з керівника Департаменту охорони здоров'я Руслана Мостового, який навідріз відмовився що-небудь писати, а сьогодні з колядою завітали і до очільника обласної освіти та науки Івана Запорожана.

– Від матерів Тернопільщини – Ви працюйте на своєму робочому місці, ніхто Вас не звільняє, но тільки просимо, благаємо, лишіться тої партії, ця партія нічого доброго не принесла, і ми всі будемо вас поважати, будемо знати, що Ви – з народом, – просила жінка з громади.

Також люди запитували, чи правда, що освітян області примушували вступати в Партію регіонів, чому чинився тиск на тернопільських вчителів під час перших днів Євромайдану, передали Івану Запорожану і невдоволення від студентів. Від своїх повноважень Іван Запорожан не відмовився, а от про вихід з Партії регіонів обіцяв подумати. 

У Штабі національного спротиву розповідають, що і далі ходитимуть з "колядою" до керівників інших Департаментів адміністрації і переконуватимуть чиновників ставати на бік народу.

– Нас звинувачували в тому, що ми примушуємо. Петро Володимирович сказав після молитви, яку люди провели в нього в кабінеті, Петро Володимирович Гоч сказав, що під тиском писати нічого не буду, це, фактично, він молитву назвав тиском. Ми нікого не тиснем, нікого не змушуємо, люди колядують, люди моляться і просять їх перейти на бік народу, – каже член Штабу національного спротиву у Тернополі Віктор Мартинюк.

Кілька днів тому заяви на звільнення написали заступники голови ОДА Микола Головач та Василь Гецько.

– Перші плоди нашої діяльності є, але цього мало, люди хочуть, щоб це було від Валентина Антоновича і всіх заступників, – прокоментував Віктор Мартинюк.