додому суспільство Представництво ІСС Ukraine презентували у Тернополі

Представництво ІСС Ukraine презентували у Тернополі

496

vlcsnap-2014-12-01-11h03m59s95Аби у нелегкий для країни час об’єднати підприємців та спільно піднімати економіку Тернопільщини, в області створили регіональне представництво Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати. Воно займатиметься розвитком торгівлі, послуг та залученням міжнародних інвестицій.

Потенціал Тернопільщини дуже високий, проте не розкритий навіть на тридцять відсотків, вважає керівник регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Тарас Демкура. Більше уваги та покращення потребують умови торгівлі, розвиток послуг та, особливо, процес залучення інвестицій в область.

– Коли ми проаналізували, скільки в нас іноземних інвестицій надійшло за останні 10 років, то ця цифра виглядає дуже смішною – 274 мільйони гривень. За останні три роки взагалі інвестиційна політика області складала менше мільйона гривень, – розповідає начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк.

Зараз наші найактивніші інвестори – Польща і Німеччина. Співпраця з іншими країнами Євросоюзу, розширення ринку – у планах і обласної влади і регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати.

– Машинобудування, хімія, дитяче харчування, деревообробка. Це, власне, ті галузі, які представлені, максимум, десятком підприємств. Власне це є ніші, наприклад, дитячне харчування, консервація, взагалі мінімально представлені. Ніші, в які можна запрошувати бізнес, підприємницькі структури, – говорить  заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра.


– З підприємців не буде братися жодна ніяка плата за їхню участь. Тобто, ми будемо спочатку створювати ринок для того, щоб вони могли вийти на світовий ринок, а тоді вже люди будуть контактувати з іншими представництвами. ІСС Україна має представництва в 90 країнах світу, – керівник регіонального представництва ICC Ukraineв Тернопільській області Тарас Демкура.

Актуальним є створення регіонального представництва напередодні євроінтеграційних процесів в Україні. Тернопільщина повинна сама вибороти собі гідне місце на ринку, аби адаптовані до європейських правил ведення бізнесу підприємства не стали для нас конкурентами.