Головна Новини Правильно заповнити документи на субсидію безкоштовно допомагають юристи “Самопомочі”

Правильно заповнити документи на субсидію безкоштовно допомагають юристи “Самопомочі”

542

subsydiiАби здорожання комунальних послуг боляче не вдарило по кишенях українців, їм пропонують оформляти субсидії. Проте тут чи не кожен випадок – унікальний, єдиного для всіх рецепту заповнення документів немає. Окрім того, на законодавчому рівні існують неврегульовані питання. Аби допомогти розібратись кожному тернополянину, у юридичній приймальні об’єднання “Самопоміч” працюють спеціалізовані юристи. Їх послуги – безкоштовні.

Володимир Михайлович звернувся до юристів, аби правильно заповнити заяву на субсидію.

– Для такої пенсії, як ми получаєм, а так як нас двоє проживає, а підвисили на воду, підвисили на газ, я думаю, шо потрібно. Де брати гроші оплатити? Ну це ше й їсти хочеться, нє? Не можу заповнити самому. Тут говорив міністр, що проблем нема, але тут більше проблєм, чим заповнити шо для таких пенсіонерів, як ми, – скаржиться Володимир Крисінський, що звернувся за допомогою до юриста.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Після 1 травня охочі отримати субсидії мають надати документи

Аби консультувати тернополян щодо оформлення документів на субсидію при юридичній приймальні об’єднання “Самопоміч” працюють спеціалісти.

– Система отримання субсидій доволі заплутана, тому наші фахівці, які досконало розібралися в цьому допомагають тернополянам, особливо людям літнього віку, розібратись в отриманні субсидій, фактично, скористатися своїми правами. Позиція “Самопомочі” полягає в тому, що кожен тернополянин і кожен українець повинен знати і користуватися своїми правами, від того залежить те, в якій країні будемо жити, – говорить  керівник Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

Неправильно заповнені документи на субсидію можуть обернутись штрафом.

– В декларації в кінці, коли людина підписується, там перед тим стоїть кілька речень, що людина несе відповідальність за правильність внесення даних, тобто про доходи свої за 2014 рік. У випадку, коли вона щось неправильно вкаже, вона зобов’язується повернути в двократному розмірі субсидії, які їй були вже надані до цієї пори і субсидію взагалі відмінять, – пояснює активіст Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Ігор Шушкевич.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Субсидію можна отримати, заповнивши лише два документи (приклад)

Юристи наполягають: не варто поспішати, адже декларацію можна подати і в кінці травня. Потрібно приділити увагу правильному заповненню документів. Право на субсидії мають майже всі. Подавати документи може будь-хто із зареєстрованих у помешканні. Дуже важливо правильно вказати вид доходу та звертати увагу на примітки.

– Заповнюєм декларації, допомагаєм, пояснюєм, як правильно їх заповнити. Пояснюємо людям, що таке дохід, які види доходу бувають, пояснюєм, з якого періоду потрібно вказувати ці доходи, декларувати ці доходи. Можливо, в когось дійсно є питання по тих самих виїздах закордон, що особа прописана, але не проживає, чи особа проживає, але не прописана, – каже  юрист Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Ірина Відловська.

Проконсультуватись в юриста щодо субсидій можна за адресою Руська, 52.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here