додому Головні Правоохоронці Тернопільщини працюють у посиленому режимі

Правоохоронці Тернопільщини працюють у посиленому режимі

462

vlcsnap-2015-02-23-16h40m47s191Вихідними у Харкові стався вибух. Він пролунав близько опів на другу, 22 лютого, під час мирної ходи активістів Євромайдану та патріотично налаштованих громадян. Коли колона учасників ходи вирушила, у натовпі спрацював невідомий вибуховий пристрій. За попередніми висновками спеціалістів, вибухівку було закладено заздалегідь. Постраждало близько 11 осіб. Двоє людей загинули на місці, один із них – правоохоронець. На Тернопільщині на вихідних обійшлось без інцидентів. Ще із 18 лютого правоохоронці області працюють у посиленому режимі.

Через складну соціально-політичну ситуацію в державі у посиленому режимі ще із 18 лютого працюють підрозділи внутрішніх справ і Нацгвардії Тернопільщини. У Службі безпеки нагадують, як уникнути теракту. Саме Ви можете врятувати життя людей, вчасно повідомивши про підозрілих осіб чи предмети.

– Якщо ти побачиш підозрілі предмети або осіб, які необґрунтовано цікавляться об’єктами інфраструктури, місцями масового перебування людей, будівлями органів влади, військових чи правоохоронних структур, важливими промисловими підприємствами, невідкладно повідомляй правоохоронців, – радять в СБУ.

Завдяки таким повідомленням на Тернопільщині затримали трьох вербувальників ДНР, із незаконного обігу вилучили кілограми вибухівки та десятки одиниць зброї.

Телефон довіри УСБУ в Тернопільській області: 52-90-00.