![vlcsnap-2022-03-17-15h36m20s183](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/vlcsnap-2022-03-17-15h36m20s183-640x360.png)
Працівники “Тернопільводоканалу” позачергово обстежують технічний стан колонок-качалок у місті. Справними та придатними для використання їх є понад чотири десятки. Особливо актуальною є наявність таких джерел водопостачання у воєнний час.
Працівники “Тернопільводоканалу” позачергово обстежують технічний стан колонок-качалок у місті. Справними та придатними для використання їх є понад чотири десятки. Особливо актуальною є наявність таких джерел водопостачання у воєнний час.