Головна АТО Позашляховик, військове спорядження, їжу та ліки отримали бійці на Сході від тернополян

Позашляховик, військове спорядження, їжу та ліки отримали бійці на Сході від тернополян

525

Позашляховик, військоvlcsnap-2015-08-21-13h50m29s236ве спорядження, їжу та ліки отримали бійці на Сході України від тернополян. Допомогу та вітання від мешканців міста батальйону особливого призначення «Січ» та добровольчій чоті «Карпатська Січ» напередодні Дня Незалежності України повіз міський голова Тернополя.

«Легіон Свободи», бійці якого воюють на Сході країни, отримав допомогу з Тернополя. Напередодні Дня Незалежності на передову для тернополян та мешканців області, міський голова привіз найнеобхідніше: позашляховик, військове спорядження, їжу та ліки. У добровольчій чоті «Карпатська Січ» найбільше зраділи новій автівці. Володимир Стаюра відразу ж взявся випробовувати позашляховика. Каже: життя на фронті часто залежить від швидкості коліс.

Ворог найчастіше обстрілює українські бойові позиції ночами. Тож, поки інші свободівці чергують у Пісках, харчі, медикаменти й амуніцію оглянув Василь Теслюк – колишній голова сільгосппідприємства з Лановеччини, а нині – боєць «Карпатської Січі»

-Вже рік часу на Сході, почали Слов’янськ, закінчили Авдіївкою, два дні тому нас звідти вивели, ще не знаємо де нас оприділять, зараз стоїмо в Курахово на базі, – каже військовослужбовець Василь Теслюк

Допомогою бійці задовлені. Особливо необхідна амуніція, каже Василь Теслюк.

-Я бачу наш мер розбирається трошки в армійській справі, бо попривозив хлопцям дуже такі цінні речі. Бо без людей, допомоги нам тут важко, – каже військовослужбовець Василь Теслюк

У Тернополі активно готуються до відзначення Дня Незалежності, Дня міста та храмового празника. І хочуть аби рідні захисники відчували родинну турботу і на Сході країни, каже міський голова Тернополя.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here