додому надзвичайне Повісити, поламати руки і ноги, викинути в полі без документів, погрожували тернополянину...

Повісити, поламати руки і ноги, викинути в полі без документів, погрожували тернополянину Василю Бойцуну “тітушки”

594

Повісити, поламати руки і ноги, викинути в полі без документів, погрожували тернополянину Василю Бойцуну "тітушки". Хлопця спочатку побили в Києві, забрали паспорти український та закордонний, посвідчення громадської організації "Майдан", далі заштовхали в автобус і везли в невідомому напрямку. На Херсонщині, Василя "тітушки" витягнули з автобуса, вдарили ножем в спину і жорстоко побили.

Приїхавши в Київ, Василь Бойцун одразу ж записався в громадську організацію "Майдан", допомогав усім майданівцям, захищав барикади. 18 лютого Василь знаходився майже біля Верховної Ради. Після чергово наступу "беркутівців" хлопець допомогав укріплювати барикади. В Києві Василя схопили "тітушки" забрали в нього документи, побили та потягнули до автобуса.

– Посадили мене в третій автобус і ще хвалилися, от ми спіймали западенця. Ще казали, що ще одного зловили западенця, але я його вже не бачив, не знаю. Кажуть от ми не за гроші, ми от за це посвідчення з Партії регіонів з фотографією і всі хваляться, махають тими всіма посвідченнями. Вони сказали, якщо я буду тікати, то в них всіх є пістолети, він показав револьвер, – пригадує тернополянин Василь Бойцун.

В Умані Василя пересадили в інший автобус куди і для чого везуть хлопцеві не пояснювали.

– Один хотів повішати, другий хотів руку ногу поломати, щоб я не вернувся, інші хотіли просто в полі викинути, щоб я додому добирався без документів, казали, що мене і так хтось доб'є. Там були різні версії кожен говорив і не знав що саме, – розповідає чоловік.

На Херсонщині мала бути ще одна пересадка, каже Василь.

– Той старший їх, що мав мої паспорти в кишені каже, що давай виходь, буде пересадка. Я тільки виходити, він мене почав бити тою палкою залізною, що я мав. Я вже почав кричати, бо він мені голову розбив. Він вже потім перестав бити і запхав мені ножа. Потім мене забрало двоє хлопців, відтягнули мене дальше від дороги і залишили мене там, – говорить постраждалий.

Хлопцеві було важко йти, він не міг встати на ногу та попри біль Василь добрався до дороги. Повз нього проходило багато людей, ніхто не підходив. Василь був весь в крові. Дві жінки дали 10 гривень та посадили хлопця на маршрутку. Там Василь заплатив за проїзд дві гривні і вже в автобусі небайдужа жінка, побачивши Василя, викликала швидку. Хлопця завезли до лікарні , там до нього прийшов лікар і сказав, щоб Василь не боявся, бо вони земляки. Той лікар допоміг Василеві повернутися додому. Зараз життю хлопця вже нічого не загрожує.