додому Новини Портал із базовою інформацією про вакцинацію від COVID-19 запустять наступного тижня

Портал із базовою інформацією про вакцинацію від COVID-19 запустять наступного тижня

1097
A woman holds the empty container of the first used Pfizer/BioNTech coronavirus vaccine used in The Netherlands at a mass vaccination center in Veghel, Wednesday Jan. 6, 2021. Nearly two weeks after most other European Union nations, the Netherlands on Wednesday began its COVID-19 vaccination program, with care home staff and frontline workers in hospitals first in line for the shot. (Piroschka van de Wouw/Pool via AP)

Портал із базовою інформацією про вакцинацію від COVID-19 запустять наступного тижня, повну та мобільні версії — до кінця лютого. Про сьогодні повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. На порталі можна буде дізнатися про дорожню карту вакцинації, її етапи, організацію процесу, підготовку персоналу та вакцини. Також будуть дашборди зі статистикою про вакцинацію.

Степанов також розповів, що формування списків та записів на вакцинацію передбачає два підходи. Перший – формування списків через роботодавців, тобто з прив’язкою до місця роботи. Це для таких категорій, як медпрацівники, соціальні працівники, військові тощо. Другий — відкриті записи на вакцинацію для соціальних категорій, які не прив’язані до місця роботи, зокрема для людей похилого віку.