Головна Головні Понад пів тисячі чоловіків призвали на строкову військову службу з Тернопільщини

Понад пів тисячі чоловіків призвали на строкову військову службу з Тернопільщини

269

vlcsnap-2015-07-01-16h33m54s78Більше пів тисячі чоловіків призвали на строкову військову службу з Тернопільщини з квітня цього року. Найближчим часом їх відправлять у військові частини, повідомляють в Тернопільському обласному військкоматі. Наступний призов до війська чекаємо восени.

На Тернопільщині завершується призов. Відповідно до указу Президента строкову службу проходитимуть молоді чоловіки, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, і до 27 років. У військоматі кажуть, якщо призовнику повістка не прийшла, то він зобов’язаний у десятиденний термін з моменту виходу указу Президента з’явитися до призовної дільниці.

– Призов на строкову військову службу здійснюється на півтора року, а для тих, хто має вищу освіту – рік. Ці хлопці будуть служити лише у військових частинах по місцю їх постійної дислокації. Основна маса військовослужбовців знаходиться у зоні АТО, або навколо неї. А потрібно здійснювати і службову діяльність – охорону об’єктів, комунікацій і споруд, які залишились в місцях постійної дислокації, – каже військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський.

У Тернопільському обласному військоматі кажуть: як тільки відправлять хлопців на службу, відразу готуватимуться до наступного призову на строкову службу, який буде восени.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here